O nas

 

Biuro Tłumaczeń SKRYBA

 

Nasza firma to prężny zespół ludzi pełnych pasji i zaangażowania – wysokiej klasy specjaliści oraz wykwalifikowana kadra tłumaczy należących do Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, jak również Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

 

 

Współpraca z Biurem Tłumaczeń „Skryba” to inwestycja w najwyższą jakość!

Przekazując do nas dokumenty zyskują Państwo pewność, że tłumaczenie zostanie przygotowane przez tłumacza – specjalistę w danej dziedzinie, której dotyczy dokument. Współpracujemy z tłumaczami z całej Polski, co pozwala nam na szybką realizację każdej ilości zleceń. Dbamy o zachowanie w tłumaczeniu oryginalnego układu przekazanego do nas tekstu bez dodatkowych opłat. Wszelkie powierzane nam dokumenty oraz materiały objęte są klauzulą poufności, co daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa oraz komfort zachowania pełnej dyskrecji. Przy każdorazowej obsłudze Klienta dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas usługi były realizowane rzetelnie, szybko i w konkurencyjnej cenie.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu.
Odpowiemy na każde zapytanie.

Biuro Tłumaczeń Skryba

ul. Poprawna 66b,
03-984 Warszawa

+48 516 125 008

biuro@skryba.com.pl

Czynne 9:00 – 17:00

Właścicielem BT Skryba jest:

Lingua-M Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Poprawna 66B, 03-984 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0001047042, NIP 9522243752, kapitał zakładowy 5.000 zł,